Ja agjenda e “Tigrave të Zi” për derbin KF Ferronikeli-KF Hajvalia

 

Tifozët e KF Ferronikelit, “Tigrat e Zi”, po e presin me padurim ndeshjen e nesërme kundër KF Hajvalisë. Në këtë takim skuadra e tyre e zemres mund të shpallet kampion, dhe për këtë “Tigrat” kanë bërë një organizim dhe premtojnë spektakël si zakonishtë.

Agjenda:

1.Grumbullimi fillon nga ora 13:30 të stacioni i autobusave Drenas.
2. Nisja bëhët nga ora 14:00
3. Autobusa do të ketë aq sa do të këtë tifoz, udhëtimi dhe bileta janë gratis.
4. Para ndeshjes do të shpërndahen shalla dhe fishekzjarre.
5. Si dhe do të shapalosen transa me logo të klubit Feronikeli dhe shumë befasi tjera premtojnë “Tigrat e Zi”.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT