Ish ylli i United, në ligën e 6 të Australisë

Ish lojtari i njohur nga Premierliga, Louis Saha, është afër marrëveshjes me një skuadër nga liga e gjashtë nga Australia, shkruan sportsport.ba.

Bëhet fjalë për skuadrën Caulfield United, e cila dëshiron të angazhojë 36 vjeçarin francez.

Saha, në të kaluarën në Premierligë, kua luajtur në Fulham, Manchester United, Everton, Tottenham dhe Lazio.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT