Ish-trajneri e kërkon Xhaken te Fiorentina

Paulo Sousa prezantohet sot tek Fiorentina. Sipas “La Gazzetta dello Sport” ish trajneri i Basel në Zvicer kërkon të marr me vete në Firencë edhe Taulant Xhaken.

Mesfushori i kombetares Shqiptare është aktivizuar në disa role nga Sousa tek Basel dhe kjo ka bërë që trajneri t’u kërkoj drejtuesve të paguajnë për kartonin e shqiptarit.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT