Ish Presidenti Bujar Nishani: Jam dhëndër Kosove gruaja ime vjen nga kjo familje njohur Kosovare!

Ish Presidenti i Republikës se Shqipërisë, Bujar Nishani në emisionin “ Kojshia Show” ka folur edhe për familjen e tij.

Ai ka zbuluar se është dhëndër i Kosovës dhe se gruaja e tij vjen nga një familje e njohur ne Kosove.

Shiko minutën e 7 për ta kuptuar!/Infokosova/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT