Ish-deputeti i Partisë Socialiste, Eduart Ndocaj, është së fundmi pjesë e spektaklit të kërcimit “Dance with me”, ku si partnere ka modelen seksi, Kejvina Kthella.

Të ftuar në emisionin “Rudina”, Kthella dhe Ndocaj kanë folur edhe për marrëdhënien e ture në këtë experience, ku mbrëmjen e fundit u shpallën edhe si fitues si çifti më i mirë.

Ish-deputeti “kaubojs” më tej shpjegoi lidhjen e afërt që kishte me Kejvinën, ku tha se Kthella përveç lidhjes së gjakut që kishin është rritur së bashku me fëmijët e tij.

“Kejvina është rritur me fëmijët e mi. Unë me të atin e Kejvinës jemi kushërinj të dytë. Kemi bashkëpunuar me të atin. Kejvina është rritur me fëmijët e mi dhe është si vajza ime”, u shpreh Ndocaj.

“Po jemi rritur bashkë me fëmijët e xhaxhit, në Itali, dhe i thërras xhaxhi normalisht“, shtoi Kejvina.