Isa Mustafa publikon fotografi duke ia mbajtur Thaçi çadrën (FOTO)

Kryeministri Isa Mustafa ka publikuar një fotografi në rrjetin e tij social ‘Facebook’, ku shihet afër presidentit Hashim Thaçi, meqë rast ky i fundit i ka mbajtur çadrën.

Megjithatë siç edhe shihet në këtë fotografi, presidenti Thaçi nuk është treguar shumë “korrekt” me kryeministrin Mustafa. Ai e ka mbajtur çadrën në atë mënyrë sa për të mbrojtur vetëm veten nga dielli duke e lënë kryeministrin Mustafa të tërin në diell.

Kryeministri Mustafa dhe presidenti Thaçi kanë marrë pjesë në ceremoninë e shenjtërimit të Nënës Terezë./Zeri

- Advertisement -

MË TË FUNDIT