Interi fillon shitjen e lojtarëve

Interi pas përforcimeve të mëdha deri më tani në mesfushë, ata dëshirojnë që të largojnë edhe disa lojtarë.

Njëri ndër këta lojtarë është edhe Guarin i cili është shumë pranë transferimit tek skuadra e Fenerbahces.

Klubi turk tashmë kanë ofruar 7 milionë euro për shërbimet e mesfushorit kolumbian, por Inter dëshiron së paku 10 milionë euro, dhe sipas mediave italiane, Fenerbahce do paguajnë këtë shumë që kërkon Interi.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT