Interi arrin marrëveshje me yllin portugez

 

Interi me pronarët e rinjë ka nisur punën për forcimin e organikës për sezonin e ri.

Sipas mediave italiane, Interi ka arritur marrëveshje me mesfushorin e Fenerbahces, Luis Nani.

Kontratë tre vjecare dhe një pagë vjetore prej 3.5 milion eurove.

Në ditët në vazhim pritet të zyrtarizohet kjo marrëveshje, pasi klubet janë duke negociuar këtë kalim./Drenicapress.info/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT