Inter-Lazio, dy gola për dy minuta! (video)

 

Interi ka shënuar dy gola të shpejtë në duel me Lazion.

Pjesa e parë u mbyll pa gola, por në pjesën e dytë Interi pas vetëm 1o minutave lojë shënoi dy gola, dhe atë brenda 2 minutave.

Për 1-0 shënoi Banega në minutën e 54-të, kurse dy minuta më vonë dyfishoi Icardi./Drenicapress.info/

https://www.dailymotion.com/video/x55ygi4_ever-banega-goal-hd-inter-1-0-lazio-21-12-2016_sport