Idoli politik i Fisnik Ismaili, Albin Kurti apo Ibrahim Rugova, ja përgjigjja e tij! (Video)

Ish-deputeti i VV-së, tanimë deputet i GDP-së, Fisnik Ismaili ka treguar për herë të parë arsyen e ndarjes së ish-partisë së tij, Vetëvendosjes.

Të pathënat rreth karrierës së tij, politikës, jetës private e shumë të tjera, i rrëfen Ismaili për herë të parë në FCH.

Për më shumë, shikojeni kur pyetet për Rugovën dhe Albin Kurti. Min 19:25

- Advertisement -

MË TË FUNDIT