Ideja e Liverpulit për sulmin

 

Skuadra angleze, Liverpul, pos që po kalon në krizë të rezultateve, ajo në verë do të ketë para vetës një problem të madh, si ta mbajë në skuadër yllin Rahim Sterling.
Për talentin anglez janë të intersuara klubet më të mëdha evropiane.
Por sot sipas tabloidit anglez “Daily Mail” ideja e Liverpulit është që të shes sulmuesin e saj, dhe në vend të tij të transferoi anësorin e Barcelonës, Pedron.
Kartoni i Sterling llogaritet rreth 60 milion euro, dhe me më këtë shumë mund ta transferoj Pedron (25 milion) dh dy-tre futbollistë tjerë. /DrenicaPress/

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT