Icardi në Juventus?

 

Juventusi pos që e la jashtë garave Interin duke e mposhtur në vikend, kërkon t’i rrëmbej edhe top-sulmuesin e saj.

Bëhet fjalë për Mauro Icardin, për të cilin Juve është e gatshme t’i ofroj një ofertë prej 5 milion euro në sezon. Oferta e Juves është 2 milion euro më e lartë se oferta e Interit.

Kështu Juve po i bënë edhe konkurencë edhe Chelseat dhe në anën tjetër po i hakmerret Interin që ditë më parë u mundua t’i prish punë në transferimin e Dybalas nga Palermo.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT