Ibra mund të luaj në çerekfinale?

 

Sulmuesi i PSG, Zlatan Ibrahimovic, u përjashtua në duel me Chelsean, por që nga xhirimet mund të konkludosh në një gabim të referit.
Lidhur me këtë rast, UEFA ka njoftuar se do ta analizoj përjashtimin e Ibrës, dhe ai ka gjasa që në ndeshjen e parë çerekfinale të luaj me PSG.
Në anën tjetër edhe trajneri i Chelseat, Jose Mourinjo ka thënë se Ibra ka mundur që të mos përjashtohet për ndërhyrjen e tij.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT