“Ia kam bërë bllok, më shkruan me numër tjetër”, modelja ruse tregon për ndarjen me Don Xhonin

Modelja ruse, që në Kosovë njihet si e dashura e Don Xhon, ka bërë të ditur ndarjen me reperin shqiptar.

Pasi tregoi se është ndarë dhe se është ë zhgënjyer nga ai, Ariana ka bërë një video live në Instagram ku ka pritur pyetjet e ndjekësve të cilat ishin të gjitha për Don Xhon.

“U mërzita shumë, nata e djeshme ishte shumë e vështirë, kam qarë gjithë natën. Tatuazhin që e kam bërë për të do ta fshi shumë shpejt. Unë i kam bërë bllok, por ai më ka shkruar dje dhe sot me numra të tjerë. Unë e doja, por nuk e dua më. Tani dua vetëm veten time”, tha ndër të tjera Ariana që e quajti Don Xhonin ish të dashurin e saj.

Ajo gjithashtu foli edhe për arsyen e ndarjes ku u shpreh se ishte e vetmja që tregonte suportin dhe dashurinë dhe e vetmja që e telefononte.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT