I shtrirë përtokë dhe lakuriq, shikoni festën e “çmendur” të Guardiolës

Man City u shpall kampion i Premier League për herë të 7-të në historinë e klubit një ndeshje të “çmendur” duke fituar me përmbysje ndaj Aston Villas.

Pas triumfit Guardiola festoi pothuajse i zhveshur me tuta, ndërsa lagej me shampanjë nga lojtarët e Man City.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT