skenderaj

Një rast i rrezikut të përgjithshëm është raportuar në Skenderaj.

Mësohet se ankuesi mashkull K-shqiptar ka raportuar se nga një predhë e fishekut i është thyer xhami i shtëpisë. Njësia policore ka dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë konfiskuar predhën.

Rasti është duke u trajtuar si shkaktim i rrezikut të përgjithshëm. /Drenica Press/