I riu nga Vushtria ka nevojë për ndihmë, Qëndresa bën gjestin e madh për të

Qëndresa Bajrami u bë e njohur në publik si bashkëshortja e moderatorit të njohur, Labinot Gashit.

Ajo dhe Labi tani janë të martuar dhe kanë një vajzë që e kanë quajtur, Rroa, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është përherë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sonte përmes një postimi ajo ka bërë apet për ndihmë, për të riun nga Vushtria.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT