I riu nga Deçani humb jetën në mënyrë tragjike tek Liqeni i Radoniqit

Azgon Selamanaj nga fshati Rastovic ka humbur jetën tragjikisht gjatë ditës së sotme në liqenin e Radoniqit.

Kjo u bë e ditur nga deputetja e Kuvendit të Kosovës, Time Kadriaj e cila u shprehi ngushëllime familjarëve dhe atyre që e njohën Azgonin, transmeton Indeksonline.

Postimi i plotë:

Tragjikisht ka humbur jetën sot në liqenin e Radoniqit i riu nga fshati jonë Rastovic Azgon Selmanaj.

Ngushëllime familjes e te gjithëve qe e kane njoftë Azgonin.

Pusho në paqe e inshalla në xhehnet!

- Advertisement -

MË TË FUNDIT