I nxorën mesazhe me të “dashurin e burgosur”, reagon sërish Lediana

I nxorën mesazhe me të “dashurin e burgosur”, Ledjanës nuk i pëlqen emri që i tij.

Që kur u bë pjesë e emisionit “Për’puthen”, Ledjana, u kthye menjëherë në një nga vajzat më të komentuara. Ajo komentohet shumë në lidhje me marrëdhënien e saj me Mevlanin dhe sherret e shumta me Antonelën.

Por jo vetëm kaq! Thuhet se Ledjana është e lidhur jashtë programit me një djalë që është i burgosur dhe nuk ndodhet në Shqipëri. Konkurrentja i ka hedhur poshtë këto zëra, duke thënë se një gjë e tillë nuk është aspak e vërtetë.

Ndërsa së fundmi kanë nisur që në rrjet të qarkullojnë foto ku tregojnë bisedat e Ledjanës me të dashurin e burgosur.

I nxorën mesazhe me të “dashurin e burgosur”.

“Më duhet të shtirem, s’mund të duroj dot i Xhoni ime dashuri”, i shkruan gjasmë Ledjana, ku i “dashuri” i përgjigjet: “O dil, o do nxjerr të gjithë mesazhet dhe do e kuptojnë të gjithë që ti bën lojë aty. Pse ne skemi kurorëzim të betohem që i dërgoj njerëzit nga këtu ku jam. Më duhet të ndal tel. Më dërgo një foto të shoh, më ka marrë malli”.Ndërkohë në këtë bisedë Ledjana i ka dërguar një foto dhe më pas i shkruan: “E jotja Ledjana, përgjithmonë”, duke e shoqëruar edhe me disa zemra blu.

Këtë foto më pas konkurrentja e “Për’puthen” e ka ripostuar në “Instastory”-n e saj ku me humor shkruan: “Sapo zbulova që ish-i im quhet Xhoni. Meqenëse për zgjedhjen e burrit nuk më pyetet, të paktën të më kishit pyetur për emrin”.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT