I merr telefonin për thirrje urgjente, nuk ia kthen më

Policia e Kosovës ka njoftuar se në Ferizaj, ankuesi mashkull shqiptar raporton  se një i dyshuar i panjohur ia ka marrë telefonin që të bëj një thirrje emergjente dhe nuk ia ka kthyer më.

Në njoftim thuhet se Policia po trajton rastin.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT