I kërkoi të dilte beqare nga “Për’puthen”, Fationi reagon pas largimit të Anës

Të dielën, Ana Kauri u largua nga “Përputhen”. Ajo tha se ndihej e trazuar dhe jo vetëvetja, duke kërkuar daljen nga programi.

“Nuk arrija dot të dalloja se kush ishte Ana në të gjitha situatat”, u shpreh ish-konkurrentja mes lotësh. Së fundmi, ajo ka bërë një status falenderues për produksionin dhe publikun, ku vihet re edhe një koment nga Fation Kuqari.

Ai i ka komentuar disa emoji, si për t’i thënë që është i lumtur që doli nga emisioni. Kujtojmë se pak kohë më parë, i ftuar në “Roped With Olsi”, Fationi i kërkoi Anës të dilte beqare nga programi.

Mos vallë dyshja do të vazhdojnë njohjen jashtë? Kjo mbetet për t’u parë në vazhdim.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT