I jashtëzakonshëm Edon Zhegrova, shikoni super golin e tij në derbin e Zvicrës

Edon Zhegrova po zhvillon një paraqitje fenomenale në derbin e Zvicrës ndaj Young Boys.

Skuadra e tij është duke fituar 3:0 ndaj Young Boys dhe ai ka shënuar një gol dhe ka dhuruar një asistim, raporton GazetaBlic.

Zhegrova ka asistuar në golin e parë, kurse të tretin e shënoi vetë në minutën e 48’të.

Ja super goli i tij:

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT