I hyjnë në shtëpi dhe ja vjedhin armën

Disa persona mbrëmjen e kaluar ishin bërë bashkë me një qëllim të keq prapa vetës.

Ata kishin vendosur që pikërisht në mesnatë e kaluar të hyjnë në shtëpinë e viktimës dhe t’ia vjedhin një AK-47, transmeton IndeksOnline.

Policia tutje bën të ditur se në shtëpinë e njëjtë janë gjetur gjatë kontrollit dhe janë sekuestruar dy fishekë nga e njëjta armë. Rasti vazhdon të hetohet./IndeksOnline

- Advertisement -

MË TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com