I digjet shtëpia një serbi në Viti

Policia e Kosovës ka njoftuar se një serbi në Viti i është djegur shtëpia. Sipas PK’së, shtëpia ka qenë e pabanuar dhe përveç dëmeve materiale nuk raportohet për të lënduar.

Ndërkohë, njësitë  policore janë duke hetuar rastin

- Advertisement -

MË TË FUNDIT