I bie kova e buldozerit, ndërron jetë punonjësi 35-vjeçari shqiptar në aeroport

Një punëtor në Aeroportin e Kukësit ka vdekur teksa ishte duke punuar në kantier.

Mësohet se viktima është rreth moshës 35-vjeç.

Shkak mësohet se ka qenë kovat e buldozerit, duke gërmuar dhe e ka goditur në trup, duke i shkaktuar vdekjen e menjëhershme.

Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave, teksa priten të mësohen më shumë detaje në vijim, raporton shqiptarja. com

- Advertisement -

MË TË FUNDIT