“I bën puçin Shaqirit, por shkarkohen shumë shpejt”

 

Nuk kanë kaluar as vetëm dy muaj në krye të Kukësit dhe pwr trajnerin serb, Miodrag Radanoviç dhe asistentin e tij Gvozdenoviç vjen ndwshkimi, pasi sot janë shkarkuar nga klubi verior i Shqipërisë.

Trajneri serb u emërua në krye të Kukësit në muajin prill, pasi Kukësi shkarkoi Artim Shaqirin. Për këtë të fundit është thënë se pikërisht trajneri serb i ka bërë “hile” sa ishte drejtor në klubin e Kukësit.

Si duket humbja në finale të Kupës së Shqipërisë, ka detyruar presidentin e Kukësit, Safet Gjici, të shkarkoj trajnerin serb.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT