Hysaj i zhgënjyer

 

Mbrojtësi kuqezi, Elseid Hysaj, është shprehur i zhgynjyer pas humbjes me Francën.

“Jemi shumë të zhgënjyer, pasi me fat mund të dilnim të pamposhtur”.

“Mirënjohje tifozëve tanë që na përkrahën dhe në fund na duartrokitën”, ka thënë Hysaj./Drenicapress.info/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT