Kryetari i PDK-së, Enver Hoxhaj sot është duke qëndruar në Runik.

Hoxhaj në Runik është nën shoqërinë e Sami Lushtakut, Bajrush Xhemajlit dhe Fadil Nurës, transmeton Indeksonline.

“Me Sami Lushtakun, Bajrush Xhemajlin e Fadil Nurën, një kafe me miq në Runik. Faleminderit për bisedën e mikpritjen”, tha lideri i opozitës në postimin e tij./Indeksonline/