Hoxha Elvis i bie pishman që tha se së pari vjen kombi pastaj feja (Foto-Video)

Hoxha që ishte dje mysafir në Kosovë Show i ka rënë pishman nga ajo çka ka thënë në emision.

Tha se së pari vjen kombi pastaj feja.

E veç një ditë pasi u zgjua nga gjumi duket se ka harruar se krejt çka ka thënë ka qenë live.

Këto kanë fjalët që ai ka shkruar pas emisionit, transmeton Express

“Te nderuar vellezer dhe motra me shume edukate ju sqaroj se para çdo gjeje eshte i Madhi Zot dhe Feja e Tij e bukur qe e zbriti Meshire per te gjithë ne, me shume mençuri ti shmangemi lajmeve qe na perçajne dhe te presim atmosferen e mrekullueshme te Bajramit! Shperndajeni brenda mundësisë”.

https://www.youtube.com/watch?v=U5DSazLRwrU

- Advertisement -

MË TË FUNDIT