Hoti: FFK-ja të bëj sa të doj ndryshime, Ferronikeli prap kampion!

 

Sulmuesi i KF Ferronikelit, Mendurim Hoti, ka komentuar “ndryshimet” e fundit në FFK, për t’ia shtyer festën e kampionit KF Ferronikelit.

Sipas Hotit, FFK le të bëj cfarë do favorizime, por ne do të jemi kampion këtë sezon.

“Ne menduam qe dje u bëm kampion dhe ashtu ishte po kjo FFK për t’i favorizuar ekipet tjera bën ndryshime momentet e fundit të kampionatit. Le të bëjnë qfarë të duan se KF Ferronikeli prap do jetë kampion”, ka shkruar Hoti në profilin e tij në Facebook./DrenicaPress/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT