Hiti i mbrëmjes Champions, driblimi i “çmendur” i Carrasco-s (VIDEO)

Yannick Ferreira Carrasco ka bërë një prej driblimeve më të bukura që kemi parë ndonjëherë në ballafaqimin mes Atletico Madridit dhe PSV Eindhoven në Ligën e Kampionëve.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT