Hit i ri në internet: “Barack Obama” dhe “Kim Jong-uni” këndojnë së bashku (Video)

Një video është bërë hit në internet.

Kipcat e presidentit amerikan Barack Obama dhe liderit të Koresë së Veriut, Kim Jong-un, në qytetin Hogda të Koresë së Jugut kanë kënduar bashkërisht.

“Obama” fillimisht përshëndet të pranishmit e pastaj tregon talentin e tij në kitarë duke kënduar hitin “All By Myself”. Shpejtë atij i bashkohet edhe Kimi.

Të pranishmit janë kënaqur, ndërsa botës i është dërguar porosia për ndryshime.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT