Historia e djaloshit që u gjend i vdekur në ashensor (Video)

Të premten iu dha lamtumira e fundit, Astrit Shalës, të riut që u gjend i vdekur në ashensorin e një ndërtesë në lagjen Dardania të Prishtinës.

Ai u varros të premten në varrezat e qytetit në Arbëri, deri sa ndarjen me të, për familjen ishte e rëndë.

Astriti ishte 35 vjeç, dhe ishte i vetmi djalë i familjes Shala, i cili la pas gruan dhe dy fëmijë.

Ai që nga janari i 2014 kishte humbur kontaktet me familjen.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT