Hetemaj martohet me finlandezen midis Skenderajt (FOTO)

Mesfushori kosovar i Chievos, Përparim Hetemaj nuk është më beqar.

Ai në një ahend familjar, të organizuar në vendlindjen e tij në Skenderaj, i ka dhënë fund beqarisë, duke u martuar me finlandezen Vanessa Janatuinen.

Në foto shihet se pjesëmarrës në dasëm ishte edhe portieri i Kosovës dhe Palermos, Samir Ujkani.

Hetemaj ka nënshtetësi të Finlandës.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT