Heroi i Shqipërisë, ja çfarë thotë për golin e fitores

Heroi i fitores së Shqipërisë kundër Armenisë, Shkëlzen Gashi, është shprehur shumë i emocionuar pas fitores së madhe.

“Sot i pata emocionet me të mëdha në karrierë. Golin ua dedikoj të gjithë tifozëve dhe bashkëlojtarëve. Besoj që do të kualifikohemi për në Kampionatin Evropian”, deklaroi Gashi

kundër Armenisë, Shkëlzen Gashi, është shprehur shumë i emocionuar pas fitores së madhe.

“Sot i pata emocionet me të mëdha në karrierë. Golin ua dedikoj të gjithë tifozëve dhe bashkëlojtarëve. Besoj që do të kualifikohemi për në Kampionatin Evropian”, deklaroi Gashi

- Advertisement -

MË TË FUNDIT