Hej Terry, nuk është ai kundërshtari! (Video)

John Terry është lideri i Chelseat dhe si i tillë duhet të komandojë në fushë, por dje në mbrëmje ai ka bërë një gafë amatorësh.
Në rastin e golit të shënuar nga Thiago Silva Terry ka qenë duke mbajtur lojtarin e skuadrës së tij Cahill.
Siç shihet edhe në video Terry nuk ruan kundërshtarin por lojtarin e tij.
Terry duhet të kuptojë nga ngjyra e fanellës që ai nuk është kundërshtari i tij.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT