Haxhiu: Policia ma shqetësuan familjen time dhe djalin 2 vjeçar

Deputetja nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Albulena Haxhiu, ka bërë një reagim përmes rrjetit social facebook, lidhur me kërkimin e saj nga organet e rendit, të cilët ishin në shtëpinë e deputetes. Në reagimin e Haxhiut thuhet:

Para pak minutash policia paska qene per te me kerkuar ne banesen time, duke shqetesuar keshtu djalin tim te vogel 2 vjeçar dhe familjen time. 
Isa Mustafa ka vene gjithe shtetin ne mbrojtje te “Zajednices”. 
Por pavaresisht kesaj, “Zajednica” nuk kalon!

- Advertisement -

MË TË FUNDIT