Deputeti nga radhët e Nismas Socialdemokrate, Haxhi Shala nesër pritet të aderoj në AAK.

IndeksOnline mëson se Shala nesër do të del nga partia e Nisma-s për t’iu bashkuar AAK-së në krye me Ramush Haradinajn.

Deputeti i Nismas i cili ditë më parë deklaroj se nuk do ta votoj Qeverinë Hoti sot ia dha votën kësaj qeverie derisa gjatë seancës së mbajtur tha se atë mendjen ia ndërroj presidenti Thaçi dhe lideri i AAK-së Ramush Haradinaj./IndeksOnline/