Hashim Thaçi jep shembullin e keq: Pa maskë dhe pa ruajtje të distancës pi çaj në Prizren

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi këtë të diele ka qëndruar në Prizren, raporton Gazeta Blic.

Ai edhe njëherë nuk iu ka përmbajtur rekomandimeve të IKSHP-së, duke mos vënë maskë e as duke mos e ruajtur distancën sociale.

“Çajin e pasdites në lagjen “Kurillë” të Prizrenit. Krenar me Prizrenin! ❤️“, ka shkruar ai.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT