Hashim Thaçi i uron fat boksierit kosovar Haxhi Krasniqit në duelin e sotëm

Ministri i punëve të Jashtme të Kosovës, Hashim Thaqi i ka uruar fat dhe suksese boksierit kosovar në duelin që do të zhvillohet sot. Thaçi ka folur për këtë duelin  e sotëm  të boksit, ku Haxhi Krasniqi do të ndeshet me Jurgen Brahmer . Ky duel do të zhvillohet ndërmjet boksierit nga Juniku Haxhi Krasniqi i cili do ta ketë përballë gjeramanin Jurgen Brahmer dje pritet të jetë një ndeshje shumë e fortë.

Thaçi ka thënë se sonte të gjithë shqiptarët janë me Haxhiun. Paç Fat. Haxhi e ka përfunduar postimin e tij në rrjetin social Facebook./drenicapress/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT