Haradinaj: Unë asnjëherë në jetën time nuk e kam vizituar Pacollin në Lugano!

Në faqen e ti zyrtare në facbook kreu i AKR-së, Behgjet Pacolli, ka postuar një foto të dikurshme ku është takuar me kreun e AAK-së, Ramush Haradinaj në Lugano. Por i menjëhershëm ka qenë reagimi i kreut të AAK-së, Ramush Haradinaj.
  Në vijim postim i Haradinajt:
Dua të sqaroj opinionin se Gazeta Express dhe Pacolli ose po gabojnë ose po gënjejnë. Unë asnjëherë në jetën time nuk e kam vizituar Pacollin në Lugano!
RH
- Advertisement -

MË TË FUNDIT