‘Hamdia’ del me gruan e tij, zonja merr vëmendjen me këtë pamje

Dardan Gashi është një nga aktorët më të njohur kosovar.

Ai u bë i njohur në serialin vendir “Çka ka shpija”, shkruan ORAinfo.

Derisa është një djalë i parehatuar me nuse në shtëpinë e Xhek Setrës, Dardan Gashi i njohur si Hamdia, kështu nuk duket në jetën e përditshme.

Ai është i martuar dhe në rrjetin e tij social gjithmonë poston fotografi bashkë me gruan e tij, e cila është e mbuluar.

Së fundmi ai ka publikuar një foto me gruan e cila duket të jetë një zonjë e vërtetë./ORAinfo/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT