Halimi i shënon gol të çmendur Spanjës

Kosova ka ngushtuar epërsinë ndaj Spanjës në minutën e 70’.

Mesfushori, Besar Halimi, ka shfrytëzuar një dalje të gabuar të Simon dhe një huti të vendasve, duke shënuar një gol shumë, shumë të bukur nga distanca për 2-1

- Advertisement -

MË TË FUNDIT