Halil Kastrati e përcjell djalin në Semimaturë me urimet më të mira

Djali i humanistit Halil Kastrati sot ka përfunduar klasën e 9-të.
Uwejsi sot ka festuar Semi maturën bashkë me moshatarët e tij.
Kastrati ka falenderuar gjithë stafin e shkollës e veçanërisht psikologun që i qëndroi afër Uwejsit.
“Faleminderit te gjitheve qe na kuptuat dhe na ndihmuat per integrimin e Uwejsit ne shoqeri”, ka shkruar Kastrati.
Postimi i plotë:
Uwejsi i babit Maturant ❤️
Festa e Semi matures, perfundimit te klases se 9 ne Shkollen Abdyl Frasheri ne Prizren
Uwejsi sot e kishte festen e Semi matures, me gezim e lumturi e festoj bashke me shoke e shoqe dhe stafin e Shkolles
Faleminderit Drejtorise se Shkolles
Faleminderit Mesueses se Klases
Faleminderit Kujdestares se Klases
Faleminderit te gjithe Arsimtareve
Faleminderit Shoqeve dhe Shokeve te Klases
Faleminderit psiokologut Flori Jupa qe me vite te tera i ke qendruar afer Uwejsit
Faleminderit Trim Ademi( Capital T ) qe ishe sot me Uwejsin
Faleminderit te gjitheve qe na kuptuat dhe na ndihmuat per integrimin e Uwejsit ne shoqeri
Zoti ju shperblefte dhe kurre mos ju humbte!

- Advertisement -

MË TË FUNDIT