Habib Qeriqi vuan nga një sëmundje e rëndë, familja kërkon ndihmë (FOTO)

Habib Qeriqi, nga fshati Kroimir i Lipjanit, është diagnostifikuar me një sëmundje e rëndë.

51 vjecari vuan nga kanceri i pankreasit dhe familja kërkon ndihmë për shërimin e tij.

Për ndërhyrjen kirurgjike duhet dërguar në Turqi dhe kostoja e ndërhyrjes është 45 mijë euro./Drenicapress

- Advertisement -

MË TË FUNDIT