Gundogan i Manchester United

 

Duket se mesfushori i Borussia Bortmund ka zgjedhur Manchester United për ta vazhduar karrieren e tij.

Sipas gazetës “Metro”, Gundogan ka arritur marrëveshje me klubin anglez.

Ka mbetur vtëm të arrihet marrëveshja në mes klubve dhe mesfushori të nis aventuren e tij në Premier League.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT