Guardiola: Nuk e realizuam planin tonë

 

Trajneri i Bayern Munich, Pep Guardiola, ka folur pas humbjes me Barcelonën. Sipas strategut spanjoll skuadra e tij humbi, pasi nuk realizoi planin deri në fund të takimit.
“Patëm raste të mira shënimi dhe kontrolluam lojën, kjo ishte ajo çfarë duhej të bënim. Por, nuk e realizuam planin deri në fund të takimit”, ka thënë Guardiola.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT