Guardiola: Falenderoj Zotin që jetoj në epoken e Leo Messit!

 

Pep Guardiola, trajneri i Bayern Munichut, nuk ka hezituar ta lavdëroi yllin e Barcelonës, Lionel Messi.
“Ne jemi me fat që jetojmë në kohën e Messit. Ai është lojtari më i mirë i të gjitha kohërave. Unë mund ta krahasoj atë me Pelen, dhe jam shumë krenar për vitet që kam kaluar me të”, ka thënë Guardiola.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT