Grupi D, fitojnë favoritët (video)

 

Bayer Munich ka mposhtur Rostovin me rezultat 5-0.

Levandovski, Muller dhe Kimmich (x2), dhe Bernat shënuan për fitoren e thellë të bavarezëve.

Atletico Madridi ka rrëmbyer tri pikë në udhëtim te PSV me golin e vetëm të takimit që u shënua nga Niguez./Drenicapress.info/

https://www.youtube.com/watch?v=5YIZdEFEgaw

https://www.dailymotion.com/video/x3xh4ql_saul-nigues-super-goal-atletico-madrid-1-0-la-coruna-premier-division_sport

- Advertisement -

MË TË FUNDIT