Gruan e Ronaldos e veshi një kosovare, Lia i ka “fajet” që Georgina shkëlqeu në “SanRemo”

Mbrëmë është mbajtur festivali i famshëm i këngës në Itali, “SanRemo”.

E veçanta e kësaj ngjarje ishte se për herë të parë festivali italian është drejtuar nga një shqiptare.

Alketa Vejsiu ishte një nga moderatoret e “SanRemos”. Por, ka diçka edhe më të veçantë që lidhet me shqipet.

Femra që mori vëmendjen më të madhe me dukjen e saj, Georgina Rodriguez është veshur nga kreatorja kosovare, Lia Stublla.

Dy fustanat perlë të saj janë produket i Lias dhe për këtë duhet të ndihet e lumtur modelja kolumbiane, por mbase edhe burri i saj, Cristiano Ronaldo.

Dukja dhe veshja e Georginas kanë mbuluar ballinat rozë në shumë media ndërkombëtare.

Kjo nuk është hera e parë që Lia ka arritur t’ë vesh kaq bukur një person të famshëm, siç është Georgina./Indeksonline/

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT